Glaudžius ir draugiškus santykius su Ukraina ir klausytojais ten palaikanti grupė „Biplan“ kovo 30 dieną vyksta į Kijevą, kur po ketverių metų pertraukos surengs savo solinį koncertą. Specialiai šiai progai Ukrainos klausytojus kūriniais jų gimtąja kalba vis pradžiuginantys „biplanai” pristato ukrainietiškai perdainuotą dainą „Vaikystė“ iš grupės albumo „Visi keliai veda prie jūros“.

„Kiekvieną kartą nuvykę į Ukrainą būname labai šiltai sutikti, todėl norime, jog mūsų muzika ukrainiečių ausis ir širdis paliestų ir jų gimtąja kalba“, – teigia grupės nariai.

„Biplan“ kelionės į Ukrainą prasidėjo dar 1999 metais, kai grupė dalyvavo festivalyje „RocKiev“. Pastaruoju metu muzikantai Kijeve lankėsi su koncertais gatvės muzikos dienoje, buvo surengę palaikymo pasirodymą Maidane, lankėsi su proginiais koncertais kituose miestuose, o pernai dalyvavo didžiausiame šiuo metu Ukrainos festivalyje „Atlas Weekend“.

Jau kitą savaitę grupė į savo solinį koncertą pakvies viename seniausių ir žymiausių Kijevo klubų „Caribbean Club“, kur įvyks ir šiandien pristatomos dainos „Ditinstvo“ koncertinė premjera. Tai – jau ketvirtasis „Biplan“ kūrinys įrašytas ukrainietiškai po „Amore“, „Hey Ya Ho“ ir „My vično juni“.

UKR

LTU

Į viršų?