Muzikos agentūra M.P.3 šiandien švenčia penkioliktą gimtadienį. Savo „Facebook“ paskyroje ta proga M.P.3 pranešė, kad šiandien savo išleistiems leidiniams ir bilietams į organizuojamus koncertus taikys 15% nuolaidą.

Su nuolaida šiandien galima įsigyti bilietus į ukrainiečių dainininkės Jamalos ir baltarusių grupės „Lyapis-98“ koncertus pavasarį Vilniuje, „Lemon Joy“ turo „Willkommen“ koncertus Šiauliuose ir Panevėžyje, „Antikvarinių Kašpirovskio dantų“ turo „Problematika“ koncertus Šiauliuose ir Vilniuje. Taip pat įvairius agentūros išleistus muzikos įrašus, kuriais prekiaujama naujai startavusioje muzikos parduotuvėje www.buymusic.lt.

Perkant internetu bilietus arba albumus nuolaidos kodo langelyje reikia suvesti kodą M.P.3-15 ir nuolaida bus pritaikyta. Šis kodas galios šiandien iki vidurnakčio.

„Tai, kad M.P.3 švenčia penkioliktąjį gimtadienį, skamba neįtikėtinai. Bet smagiausia yra tai, kad po tiek metų dirbti su muzika mus džiugina nei kiek ne mažiau, o galbūt tik dar labiau“, — sakė agentūros vadovas Vaidas Stackevičius.

Muzikos agentūra M.P.3 buvo įsteigta 2002 metais ir per šį laiką įgyvendino per du tūkstančius įvairių projektų, išleido beveik septynias dešimtis įvairių muzikos albumų ir singlų kompaktiniuose diskuose, vinilo plokštelėse, skaitmeniniu formatu ir net audiokasetėse. Šiuo metu agentūra bendradarbiauja su grupėmis „Antikvariniai Kašpirovskio dantys“, „Biplan“, „Colours of Bubbles“, „Lemon Joy“, „Siela“ ir su įvairiais kaimyninių šalių atlikėjais.

Į viršų?