Šįvakar pasirodymu Palangos muzikos klube „Vandenis“ Jurga pradeda savo solinių vasaros koncertų seriją. Šią savaitę Jurga surengs tris koncertus, kuriuose su grupe atliks kūrinius iš naujausio albumo „Not Perfect“, naujausią singlą „Be žodžių“ ir didžiausius savo hitus.

Šeštadienį, liepos 14 dieną, dainininkė koncertuos Rokiškio rajone esančiame Ilzenbergo dvare, o sekmadienį, liepos 15 dieną, pasirodys Vilniuje VU Botanikos sode, Kairėnų vasaros festivalio programoje.

Jurga pasiruošusi dovanoti publikai pačias geriausias emocijas. „Labai laukiu susitikimo su klausytojais, pažvelgti jiems į akis ir sudainuoti gražiausias dainas“, – šypsosi Jurga. „Koncertai bus vasariški ir šviesūs, nes nėra ko liūdėti, juk šviečia saulė. Esu tarsi saulės baterija, ji mane pakrauna“.

Šis mėnuo Jurgai yra itin aktyvus. Pirmomis liepos dienomis Jurga surengė trumpą akustinį pasirodymą „Sofar Sounds Vilnius“ projekte, taip pat „apšildė“ amerikiečių dainininkės LP koncertus Siguldoje ir Vilniuje. Beje, Vilniuje šis pasirodymas vyko tame pačiame VU Botanikos sode, į kurį sekmadienį Jurga sugrįš jau su pilna programa.

Taip pat su nekantrumu muzikantai laukia šeštadienio pasirodymo Ilzenbergo dvare. „Tai yra magiška vieta Lietuvos-Latvijos pasienyje. Šioje vietoje koncertuoti dar neteko, tad džiugina kiekvienas pirmas kartas. Galbūt kažkam iš klausytojų apsilankymas šiame dvare taip pat bus pirmas kartas. Tuomet jį patirsime kartu“, – sako Jurga.

Muzikantai klausytojams Palangoje, Ilzenbergo dvare ir Vilniuje paruošė maždaug dviejų valandų trukmės programą, kurioje nuskambės „Aukso pieva“, „Instrukcija“, „Saulė vandeny“, „Rykliai ir vilkolakiai“, „Bro“, „Smėlio žmonės“, „Nebijok“ ir kiti Jurgos hitai. Koncertuose klausytojai taip pat išgirs ir dar niekur neišleistą kūrinį „Dance“.

Į viršų?