Praėjusią savaitę apie savo sugrįžimą paskelbusi progresyviojo roko legenda grupė „Saulės laikrodis“ šį šeštadienį, vasario 11 dieną, kviečia į vinilo plokštelės „Lauke ir viduj” pristatymo koncertą Vilniaus muzikos klube „Tamsta“.

1976 metais  Vilniaus inžineriniame statybos institute (dab. VGTU) prasidėjusi Gintauto Rakausko ir Giedriaus Kubiliaus įkurtos grupės istorija po daugybės įvertinimų ir šlovės akimirkų 1983 metais buvo sustabdyta, o grupės kūryba pripažinta neatitinkančia sovietinių normų.

Tais pačiais metais įrašytas kompozicijų rinkinys „Lauke ir viduj“ taip pat neteko galimybės būti išgirstu. Tik atkūrus mūsų šalies nepriklausomybę šis albumas buvo pristatytas audiokasetės formatu 1994 metais.

Jau šį šeštadienį grupės narių sprendimu įrašai bus įamžinti taip, kaip buvo sumanyma nuo pat pradžių — po daugiau nei trisdešimties metų restauruotas ir prikeltas naujam gyvenimui albumas „Lauke ir viduj“ išleidžiamas vinilo plokštele.

Muzikos agentūros M.P.3 kartu su „Vinilo studija“ išleidžiama plokštelė po vasario 11 dienos pristatymo koncerto muzikos klube „Tamsta“ taip pat bus pristatyta Vilniaus knygų mugėje, o visą albumą nuo rytojaus bus galima išgirsti ir skaitmeninėse muzikos platformose.

Kartu su „Saulės laikrodžiu“ vasario 11 dieną „Tamstoje“ vienos dienos festivalio „Progday.lt“, dedikuoto progresyviajam rokui, metu ant scenos pasirodys grupė „The Skys“ bei kiti progresyvųjį roką kuriantys kolegos.

# Daugiau informacijos: bit.ly/2kscSlg.

saules laikrodis_lauke ir viduj lp_web saulės laikrodžio archyvas2 SL-2017

– albumo „Lauke ir viduj“ viršelis;
– grupės „Saulės laikrodis“ archyvo nuotraukos.

Į viršų?