Praėjusį savaitgalį Rygos Mežaparko estradoje susirinkę žmonės tapo įspūdingo renginio liudininkais – čia grupė „BrainStorm“, stebint 60 tūkstančių gerbėjų, baigė naujausio albumo „About the Boy Who Plays the Tin Drum“ pristatymo turą Latvijoje. Kaip teigia vaikystės draugai bei vienos populiariausių Baltijos šalių grupių „BrainStorm“ nariai Renaras Kauperis, Kasparas Roga, Janis Jubaltas ir Maris Michelsonas, tai buvo itin emocionalus vakaras, kurio jie ilgai nepamirš.

Likus dienai iki koncerto išparduotu paskelbtame finaliniame „BrainStorm“ Latvijos turo koncerte kartu su grupe ant scenos pasirodė visas būrys svečių, tarp kurių – „BrainStorm“ apšildžiusi švedų roko grupė „The Royal Concept“, kurios būgnininkas Povelas Olsonas yra ir vienas iš naujausio „BrainStorm“ albumo prodiuserių bei legendinis Latvijos kompozitorius Raimondas Paulas.

Grupė ir žymusis kūrėjas kartu atliko dainas „Lidmašīnas“ ir „Virši zied“. Pastarąjį kūrinį pirmą kartą „BrainStorm“ ir Raimondas Paulas drauge atliko prieš vienuoliką metų, o šiemet pakartojo šį, jau istoriniu tapusi įvykį – pasidabinę švarkais bei apsupę pianinu skambinantį kompozitorių dainą sudainavo visi grupės nariai.

Net tris valandas trukusiame koncerte „BrainStorm“ atliko 29 dainas, kurias lydėjo vaizdo kūrėjo Papa Chi bei grupės būgnininko Kasparo Rogos sukurtos vizualizacijos, o kartu su muzikantais nuo pirmos iki paskutinės eilutės jas dainavo daugiatūkstantinė minia. Įspūdingais techniniais sprendimais, scenografija bei gausiu svečių sąrašu pažymėtas koncertas baigėsi įspūdingu fejerverkų šou skambant dainai „Tu izvēlējies palikt” (angliškai ši daina žinoma kaip „Welcome to My Country“).

Per visą naujausio albumo „About the Boy Who Plays the Tin Drum“ pristatymo turą gimtojoje latvijoje „BrainStorm“ aplankė penkis miestus – Jelgavą, Valmierą, Ventspilį, Daugpilį ir Rygą. Viso įspūdingą turą pamatė per 125 tūkstančiai žmonių.

Pasisėmę milžiniško palaikymo gimtinėje „brainstormai“ albumą pristatys ir kitose šalyse – Estijoje, Baltarusijoje, Ukrainoje, Rusijoje, Australijoje, o spalio 20 dieną susitiks su gerbėjais Lietuvoje. Naujausio grupės albumo singlai „My Mind’s So Lost (On You)“ ir „Wonderful Day“ jau kuris laikas sėkmingai skamba mūsų šalies radijo stotyse, o šią savaitę jas pasieks ir dar vienas grupės darbas „Nothing Lasts Forever“.

„Visada džiaugiamės sugrįždami į Vilnių, kur susitikimai su klausytojais būna tokie pat geri, kaip ir gimtinėje“, – teigia grupės vokalistas Renaras Kauperis ir spalio 20 dieną kviečia visus susitikti koncertų salėje „Compensa“, Vilniuje.

Į viršų?