Savaitgalį buvome Kaune pažindintis su tautiečiu Antanu Kiedžiu. Pažintis patiko! Gal tik norėjosi, kad pats Anthony ką nors užsimintų apie Lietuvą, juk turėjo toookias plačias galimybes visus 14 000 paversti laimingais… Na, bent tiek, kad jis turi gerą spaudos atstovą – Flea :)

Ir iš organizatorių norėjosi daugiau atidumo laikantis arenos/saugumo reikalavimų, nes salė buvo įtartinai per pilna, toks nebe komfortas visiems – bilietą turi, o į salę įeit sudėtinga… Bet atšokinėjom, atidainavom kiek galėjom, kur reikėjo, atklykėm :) Kitą dieną dar skaitėm, kad „red hotus“ gerbėjai iš Vilniaus išlydėjo su „Anties“ kūryba. Tik taip ir nesupratom, mėlynas dangus Antanui, ar ne mėlynas :)

Štai ką tuo klausimu surinko pati „Antis“ – Antis.lt: „(Ne) tau, Antanai, mėlynas dangus“

RHCP I’m With You Tour Kaunas: 1. Monarchy of Roses 2. Around the World 3. Factory of Faith 4. Dani California 5. Otherside 6. Can’t Stop 7. Hard to Concentrate 8. Look Around 9. I Like Dirt 10. Universally Speaking 11. The Adventures of Rain Dance Maggie 12. Under the Bridge 13. Californication 14. Goodbye Hooray 15. By the Way // 16. Chad & Mauro & Josh Jam 17. Suck My Kiss 18. Ethiopia 19. Give it Away 20. Final Jam