BrainStorm

Project Description

Loading...
Koncertai: laura@shownet.lt

BrainStorm istorija prasideda nuo to, kai geriausi draugai, augę ir mokęsi kartu, drauge kūrė ir pildė bendras svajones. Gimę Latvijoje, kuri tuo metu dar buvo Sovietų Sąjungos dalis, vaikinai patyrė sovietinį auklėjimą, kovą už laisvę ir buvo dalis pirmosios kartos, galėjusios pasinaudoti laisvės suteikiamomis galimybėmis. Būtent šie radikalūs potyriai suformavo grupės muzikinį stilių.

Po to, kai jie užkariavo Latvijos širdis, BrainStorm ėmėsi bandymų pasiekti klausytojus už savo gimtinės sienų. 2000 metais pirmas tarptautiniu mąstu išleistas albumas „Among The Suns“ su žymiuoju singlu „My Star“ įrodė, kad grupės ambicijos buvo patenkintos. „My Star“ Eurovizijos dainų konkurse užėmė trečiąją vietą. Albumas buvo išleistas Europoje, o Belgijoje, Skandinavijoje bei Baltijos šalyse žmonės ypatingai pamilo BrainStorm muziką.

Per visą savo karjerą BrainStorm išleido albumus Europoje ir Rusijoje, apšildė tokias grupes kaip R.E.M, The Rolling Stones, Depeche Mode ir panašiai. Pasaulinio garso fotografas Anton Corbijn padarė nuotraukas trims albumams ir sukūrė grupės logotipą.

Įkvėpti tokio teigiamo sutikimo „BrainStorm“ išleido albumą „Online“ (2001). Svajingasis singlas „Maybe“ atvedė BrainStorm į kitą Europos pusę. Radijo stotys Rytų Europoje, ypač Lenkijoje, negalėjo pasisotinti šia daina.

Grupė yra laimėjusi daugybę apdovanojimų, renka minias žmonių savo koncertuose ir toliau nenustoja stebinti savo gerbėjų naujomis dainomis bei ypatingais pasirodymais.

Koncertai: laura@shownet.lt

LEIDINIAI