Ar dar neišmėginote?

Kiekvienai bendrovei, kiekvienai progai kuriame originalų scenarijų, tačiau esame parengę ir kelis labai smagius teminius renginius, kuriuose dalyvaujantys yra ne pasyvūs stebėtojai, bet aktyvūs dalyviai.

Būtent šiuose renginiuose laikas pralekia nepastebimai, o patirti įspūdžiai ilgam išlieka kolegų, draugų ar verslo partnerių prisiminimuose.

Nebijome siūlyti to pačio teminio renginio visiems, nes kiekvieną kartą jis vyksta vis kitaip, o veiksmo eiga priklauso nuo jame dalyvaujančių žmonių, kurie kaskart yra vis kitokie!

Siūlome išbandyti mūsų mėgstamiausias ir originaliausias temines pramogas:

DETEKTYVINIS TYRIMAS NUSIKALTIMO VIETOJE – šios komandos pažinimo bei formavimo programos tema – detektyvinė mįslė, kurią išnarplioti turi programos dalyviai – detektyvai.

IŠLIKIMO MOKYKLA – bet kur, bet kada, bet kokiu oru išbandykite save, savo draugus, kolegas. Vienos arba dviejų dienų Išlikimo mokyklos kursų metu atsiskleis ne tik jūsų fizinė ir psichologinė ištvermė, bet ir išradingumas, kūrybiškumas, pasitikėjimas komandos draugais. Vadovaujami profesionalių instruktorių išmoksite išgyventi bet kokiomis sąlygomis ir rasti išeitį iš beviltiškiausios situacijos!

Komandos pažinimo ir formavimo programa „Byla Nr.1: Pagrobimas”

Šios komandos pažinimo bei formavimo programos tema – detektyvinė mįslė, kurią išnarplioti turi programos dalyviai – detektyvai. Detektyvai atvyksta į įvykio vietą užmiestyje (pvz. kaimo turizmo sodyba „Klimkynė”, 30 km nuo Vilniaus), kur buvo įvykdytas nusikaltimas. Detektyvai suskirstomi į darbo komandas, kurios užsiims įvykio tyrimu.

Atlikdami tyrimą, detektyvai-ekspertai išmėgins savo jėgas glaudžiai dirbdami komandose, lavindami loginio mąstymo gebėjimus bei vaizduotę, priimdami bendrus sprendimus. Detektyvinė programos tema sukuria žaismingą atmosferą, suteikia progą išmėginti jėgas įdomiose situacijose, kartu su bendradarbiais patirti naujų išgyvenimų.

Programą kūrė profesionalūs psichologai, kriminalinės ekspertizės instituto specialistai, kartu su „Senamiesčio teatro” aktoriais užtikrinantys originalios komandos formavimo ir pažinimo programos turinio autentiškumą ir kokybę.

„Išlikimo mokyklos” kursai

Naują sezoną pradėsime kitą pavasarį, bet jeigu jaučiatės esatys „kieti“ eXtremalai – surengsime juos jums ir sausio mėnesį, prisnigtame miške, spaudžiant -20 C šaltukui. Skambinkite!

Mėlynės ir nubrozdinimai, geliantys vabzdžiai, pritrintos kojos, griežtos būrio vado komandos. Ir viskas tik dėl laužo ugnies, kurią turi užkurti be degtukų, košės, kurią pats išsiverdi, ir puodelio arbatos, keliaujančio iš rankų į rankas, kol džiovini šlapias kojines.

Tokius užsienyje labai populiarius „Išlikimo mokyklų” kursus jau pradėjome organizuoti ir Lietuvoje. Padedami profesionalių karo instruktorių, rengiame 1-2 dienų „Išlikimo mokyklos” kursus, kurių metu prie patogaus miesto gyvenimo įpratusiam žmogui suteikiama proga patikrinti save ekstremaliose situacijose, kai visi įprasti civilizuoto gyvenimo patogumai yra nepasiekiami.

Organizacijos savo darbuotojų tobulinimui jau ieško ne tik ilgas valandas trunkančių psichologų paskaitų ar pramoginių renginių, bet ir praktinės naudos teikiančių patarimų, kurie civilizacijos patogumų išlepintam žmogui padėtų orientuotis pavojingose situacijose. M.P.3 agentūros organizuojamų kursų programa grindžiama pasauliniu patyrimu, kaip išgyventi ekstremaliomis sąlygomis.

Kursų programa sudaryta naudojantis pasaulio specialiųjų padalinių – britų SAS, JAV jūrų pėstininkų, Prancūzijos užsienio legiono ruošimo programomis. Išlikimo mokyklos kursuose išmokstama išgyventi nedraugiškoje ar neįprastoje aplinkoje – džiunglėse, vandenyje, dykumoje, tarp priešiškai nusiteikusių svetimos kultūros vietinių gyventojų ir panašiai. Mokoma, kaip surasti vandens, užkurti ugnį, pasistatyti būstą, susirasti ir pagaminti maistą, pasiųsti SOS signalus. Vadovaujant profesionaliems instruktoriams mokomasi išgyventi bet kokiomis sąlygomis ir rasti išeitį beviltiškiausioje situacijoje.

Kursus veda profesionalūs karo instruktoriai, rengiantys Lietuvos karius tarnybai karštuosiuose pasaulio taškuose – Irake, Afganistane, Kosove. „Išlikimo mokykloje” taikoma ta pati metodika, kuri naudojama apmokyti kariškius, specialiai civiliams nieko nėra adaptuota. Todėl kursai vykdomi bet kokiomis oro sąlygomis bet kuriuo metų laiku.

Populiariausi 1-2 dienų intensyvūs kursai, kurių metu nuo ryto iki vėlyvo vakaro dalyviai užimti praktinėmis ir teorinėmis užduotimis.

Užsienio praktika rodo, kad „Išlikimo mokyklos” kursus, kaip komandos formavimo programą, užsisako organizacijos, siekiančios ugdyti savo darbuotojų psichologinę ir fizinę ištvermę, pasitikėjimą komandos draugais, skatinti išradingumą, kūrybiškumą.

Išlikti reikia sugebėti bet kokiomis sąlygomis!