M.P.3 >> tai nepriklausoma muzikos agentūra, kuri užsiima muzikos atlikėjų vadyba >> muzikos leidyba >> Lietuvos ir užsienio atlikėjų koncertų organizavimu >> ryšių su visuomene paslaugomis (promotion) >> konsultavimu >> koncertinėmis programomis šventėms ir renginiams >> renginių įgyvendinimu

Verslo renginiai ir pramogos

Agentūra M.P.3 rengia pramoginius, muzikinius projektus, renginius verslo ir privatiems užsakovams.

Per dešimt veiklos metų įgyvendinome jau apie tūkstantį projektų, tarp kurių „Siemens” arenos atidarymas, lietuviški reklamos apdovanojimai „ADrenalinas”, jubiliejinės Kuršių marių regatos šventė, „Eurovizijos” ir Europos futbolo čempionato finalo transliacijos didžiausiame Baltijos šalių ekrane ir kiti.

Kelerius metus Vilniaus Katedros aikštėje prie Valdovų rūmų organizavome istorines ceremonijas, už ką gavome dr. Juozo Kazicko apdovanojimą.

Kompanija surengė įspūdingus renginius verslo klientams – prekybos, pramogų, sporto kompleksų atidarymus, bendrovių jubiliejus, personalo šventes. Prieš kurį laiką M.P.3 pristatė naujovę – detektyvinius vaidmenų žaidimus, kurie sparčiai išpopuliarėjo bendrovių ir privačiuose vakarėliuose, šventėse.

Dirbdami atskleidžiame savo privalumus – didelę organizacinio darbo patirtį Lietuvoje ir užsienyje, kūrybinius sprendimus ir atsakomybę.

Verslo renginiai (daugiau…)

Teminiai renginiai (daugiau…)

Detektyvinis vaidmenų žaidimas (daugiau…)