Grąžinimo sąlygos

Grąžinimo sąlygos

Kokybiška audiovizualinė produkcija yra negrąžinama – pagal Daiktų grąžinimo ir keitimo taisykles, patvirtintomis Lietuvos Respublikos ūkio ministro įsakymu Nr. 217 2001 m. birželio 29 d.

Grąžinimo ir keitimo tvarka

Grąžinama prekė turi būti tvarkinga, nepažeista pakuote, nesugadinta, su etikete ir nenaudota. Originali prekės pakuotė negali būti pažeista, suplėšyta ar sutepta. Jei Jums buvo išsiųsta ne ta prekė, jei prekė neatitinka aprašymo ar yra nekokybiška, mes ją įsipareigojame pakeisti, o jei analogiškos prekės neturėsime, grąžinsime pinigus. Pirkėjas grąžindamas prekę privalo supakuoti prekę taip, kad ji nebūtų sugadinta transportavimo metu.

Grąžinamas nekokybiškas prekes pristatyti adresu Vytenio g. 46, Vilnius. Prieš grąžinant prekes paštu susisiekite enrika@shownet.lt arba +370 670 83146. Pinigai grąžinami per 20 darbo dienų. Grąžinant prekes siuntimo išlaidas apmoka Pirkėjas. Pristatymo išlaidos, kurios buvo patirtos įsigijant prekę, taip pat nekompensuojamos. Jei Pirkėjas nesilaiko nustatytos prekių grąžinimo tvarkos, mes turime teisę nepriimti Pirkėjo grąžinamų prekių.

Kilus klausimams, komentarams, susisiekte el.p. enrika@shownet.lt .