Tai štai, mūsų detektyvinius vaidmenų žaidimus kartu su kitomis savo pramogomis artėjančioms šventėms rekomenduoja „Linksmadieniai“. Apsilankykite jų svetainėje ir neliksite be idėjų vakarėliui. :)

O mūsų detektyviniai vaidmenų žaidimai bus kaip tik puiki pramoga norint sutikti šventes originaliai ir kūrybingai su draugais/kolegomis! Išbandėm ir patys, ir įvairūs muzikantai, ir net Kauno policijos komisarai. Verta!

Na taip, visus vaidmenis šiame žaidime atlikti reiks patiems – tik tam nereikia jokių ypatingų aktorinių sugebėjimų, reikia įgyvendinti savo personažui keliamas užduotis tarsi tai būtų realus gyvenimas.

Pagal Agatos Kristi detektyvus scenarijus sukurtas taip, kad įtariamųjų yra daug, vos ne kiekvienas. Dalyviai per 2-3 valandas, naudodamiesi žaidimo pradžioje suteikta ar iš kitų žaidėjų išgauta/nusipirkta informacija mėgina išsiaiškinti kas iš susirinkusiųjų į vakarėlį yra žudikas ir jį demaskuoti. Žudiko užduotis – žinoma, nukreipti įtarimus į kitą dalyvį, nes savų motyvų įvykdyti nusikaltimą turėjo daugelis jų.

Vakaro metu žaidimas nuolat kinta priklausomai nuo to, kiek kuris žaidėjas sužinojo informacijos ar sugebėjo užgniaužti jį kompromituojančią informaciją. Renginys pavirsta į smagų, intrigų ir netikėtumų kupiną vakarą įtartinų ir spalvingų asmenybių kompanijoje. Į šį šurmulį pasinerti išties smagu. :)