albumai ant sienos

Gruodžio pradžioje apdovanojant perkamiausius 2009-2014 metų lietuviškus albumus trys auksinio albumo apdovanojimai atiteko M.P.3 išleistiems albumams – Jurgos (išleistas 2009 m.), Donato Montvydo (2012 m.) ir „Anties“ (2013 m.). Kabinomės tris auksines plytas ant ofiso sienos! Štai kaip dabar atrodo :)

Pirmą tokį auksą laimėjom dar 2002 metais su Andriaus Mamontovo albumu „O, meile!“. Nuo tada buvo 10 auksinių (8 albumai ir 2 singlai) ir 2 platininiai (1 albumas ir 1 singlas). Platiną „užsidirbo“ debiutinis Jurgos albumas „Aukso pieva“ (2005 m.) ir nepamirštamas „LT United“ singlas „We Are the Winners“ (2006 m.).

Daugiausia laimėjimų per beveik penkerius bendro darbo metus buvo pasiekta su Andrium Mamontovu. Auksiniais tapo trys su juo išleisti albumai („O, meile!“, „Beribiam danguje“, „Saldi. Juoda. Naktis“), vienas solinis singlas („Kregždutės, kregždutės“), o Andriaus sukurtas „LT United“ singlas „We Are the Winners“, pasikartosime, tapo platininiu.

Visus M.P.3 atlikėjų apdovanojimus (tarp jų visus mūsų auksinius ir platininius albumus ir singlus) galima rasti šioje šlovės lentynoje.