Šiandien, 2014-ųjų vasario 27 d., sukanka lygiai 12 metų, kaip mes mylime muziką ir dirbame dėl jos! :)

Apsisuko visas ratas, o mes ta proga dalinamės 12 ryškių mūsų leidybos darbų. Siūlome atkreipti dėmesį ir į M.P.3 logotipų evoliuciją. :)

Pirmuoju mūsų išleistu albumu tapo Andriaus Mamontovo „O, meile!“ (2002 m.). Valio! :)

Didžiausiu tiražu (24 000) išleistas, papildomai perleistas ir visai išparduotas, auksinio albumo kategorijas laimėjęs Jurgos „Aukso pieva“ (2005 m. ir 2008 m.) albumas. Džiaugėmės patys ir sveikinome Jurgą!

Aukščiausią (6-tą) vietą Eurovizijoje Lietuvos istorijoje užėmusių „LT United“ (2006 m.) suomiškas singlas. Tai tapo pirmuoju mūsų į užsienį licencijuotu kūriniu.

Vienas pirmųjų M.P.3 istorijoje išleistų užsienietiškų leidinių grupės „Amber Smith“ singlas „Instrospective“ (2007 m.), vėliau (2008 m.) sekė ir albumas tokiu pačiu pavadinimu. 2009 m. jis pelnė geriausios alternatyvinės muzikos albumo apdovanojimą Vengrijoje.

Ilgiausio pavadinimo (156 žodžiai!) rekordą laimėjęs „Suicide DJs“ albumas „Animation (…)“ (2008 m.) su ranka pieštu viršeliu, o taip pat ir visais pieštiniais logotipais ir netgi pieštiniu barkodu :)

2011 m. išleidome grupės „Siela“ koncertinę vinilo plokštelę „Visa matanti akis (Akustinis koncertas šv. Kotrynos bažnyčioje)“. Prieš tai vinilo gerbėjams jau buvome atidavę duoklę su „Antimi“ („Zuikis Pleibojus“ LP) ir Jurga („Prie žalio vandens“ LP), tačiau ši „Sielos“ plokštelė nemažai prisikentėjo, atvykdama tiesiai į koncertą iš gaisrą patyrusio Lenkijos fabriko. Užtat ir M.P.3 logotipas neeilinis – su aureole! :)

2012 m. pamilome biplanus.Ta proga išleidome jų EP „Meilė“ ir prie logotipo prilipdėme savo širdį… Jei meilė, tai meilė! :)

2012 m. kartu su „Biplan“ pradėjome užkariauti Rytų šalių rinkas ir išleidome albumą rusų kalba „+/-“. Logotipas taip pat nurodo, kad +/- viskas bus gerai! :)

2012 m. gruodžio 21 d. neatėjus pasaulio pabaigai, kai kartu su „Siela“ dangų bandėme pasitikti koncertuodami, ta proga buvo išleistas ir „Pasaulio kraštas“ EP (2013 m.). Kaip matot, maketuojant logotipą iš džiaugsmo drebėjo ranka… :)

2013 m. organizavome Baltarusijojoje uždraustos roko grupės „Lyapis Trubestkoy“ naujo albumo „Hraj“ pristatymo koncertą „Siemens“ arenoje, kurią tiesiogiai stebėjo ne tik 11 000 žmonių arenoje, bet dar 120 000 unikalių vartotojų internetu! Tai  didžiausias per visą Baltarusijos istoriją žiūrovų skaičius! Oho!

Tais pačiais metais „Antis“ po ketverių metų pertraukos išleido naują pasunkinto skambesio albumą „Baisiai džiugu!“ CD, LP ir mp3 formatais, baisiai pradžiugindami ir mus pačius :)

Na, o šiuos 2014 m. pasitikome su iki šiol tik kasetėje išleistu (1995 m.), o dabar mūsų perleistu geriausiu „Naktinių personų“ albumu „Tiems, kurie mūsų negirdi“. Ant jo puikuojasi mūsų logotipas su garbingu „12 metų mylime muziką“. Ir mylėsime dar mažiausiai 12 ateinančių! :) ♥