Suicide DJs

Grupė „Suicide DJs“ pasižymi savitu skambesiu ir įvaizdžiu, jos pasirodymu metu teatras virsta muzika, o muzika teatru. Savo kūryba „Suicide DJs“ pabrėžia paprastų dalykų grožį, šaiposi iš aplinkos bei savo silpnybių. Gyvuose koncertuose grupė senovinius sintezatorių garsus jungia su įvairiais ritmais ir trombono garsais, o šią muziką papildo akrobatiniai ir šokio elementais.

2007 metų rugpjūtį susikūrusi grupė jau po kelių mėnesių pelnė kultūros leidinio „Pravda“ apdovanojimą kaip geriausia nauja grupė. Vienu įsimintiniausių grupės koncertų tapo dar po kelių mėnesių įvykęs pasirodymas su amerikiečių duetu „Sparks“ Vilniuje. Kol kas didžiausias grupės koncertas įvyko tų pačių metų spalio pabaigoje Vilniuje Tolerancijos centre, kur „Suicide DJs“ debiutinio albumo premjeros proga susirinko arti tūkstančio žiūrovų.
Didžiausias „Suicide DJs“ radijo hitais tapo kūriniai „Saugiai“, „Time to Leave“, „The Samurai Song“, „Final Shot (Vitaras remix)“. Ši daina „Power Hit Radio“ klausytojų 2009 m. pripažinta geriausiu lietuvišku šokių muzikos kūriniu. Tais pačiais metais grupei įteiktas ir Lietuvos rekordų knygos diplomas už ilgiausią muzikinio albumo pavadinimą, kurį sudaro 156 žodžiai.

2009 m. vasaros pabaigoje „Suicide DJs“ surengė savo gimtadienio koncertą „41 metai iki karjeros pabaigos“, o baigiantis metams su koncertų turu lankėsi Baltarusijoje ir pristatė savo pirmąjį vaizdo klipą „Sea Boat“.
Grupei būdingas betarpiškas bendravimas su publika, dėmesys tekstams, teatrinių ir muzikinių priemonių visuma, savitas skambesys. Muzikantai kuria nepakartojamą šou, kuris įtraukia ir nepalieka abejingu! „Suicide DJs“ nariai: Vidas Bareikis (vokalas-klavišiniai); Ainis Storpirštis (vokalas-klavišiniai); Pranas Dapšauskas (trombonas); Živilė Kazlauskaitė (mušamieji); Mindaugas Balčiūnas (klavišiniai).

——

Diskografija:
Animation (arba išsvajota kelionė mintimis tenai, kur nepripažintose erdvėse savo spindulius slepia chaoso deimantas ir skvarbus samurajaus žvilgsnis seka kiekvieną šeško judesį, o visos istorijos turi laimingą pabaigą; kaip ir ta, kai sulig paskutiniu oro gurkšniu įsmeigus pirštą į dangų buvo ištarta „Dieve, leisk pabaigt“ ir sąmonę pripildė visaapimančios harmonijos suvokimas, kuris smelkdamasis į pasaulio esmę užmigdė bei pažadino tave užliejantį prastos kokybės nuoširdžios muzikos skambesį, sumišusį su tolimų žodžių aidais, tolydžio stiprėjantį ir pavirstantį galinga bz šėšėlių lavina, sugrįžtančia į tavo sąmonę pirmu pasitaikiusiu impulsu apie tai, kad žodžiai taip pat turi pojūčius, įsiklausyk, kaip verkia skiemuo neteisingai kirčiuojamas, ir kai jau laikas išeit, pakeliui atgal į realybę tu jauti, kad viskas aplink iš tiesų priklauso tau ir atsirado dėl tavęs, ir tai yra nepakartojama, ir kad kiekviena meilė turi atsaką, todėl to jausmo didybė paskandina tave, bet prieš paskęstant tau šmėkšteli, kad visa tai galbūt tėra tik greitai besikeičiantys vaizdai, sudarantys savotišką judesio iliuziją), 2008

My Space:
www.myspace.com/suicidedjslt

By |May 8th, 2012|Comments Off on Suicide DJs

Share This Story, Choose Your Platform!

About the Author: