Drum Esctasy (BY)

Iš keturių būgnininkų sudaryta baltarusų grupė „Drum Ecstasy“ yra žinomi ne tik dėl savo skambesio, bet garsėja ir netradiciniais sprendimais. Šie muzikantai groja ne tik specialiais būgnais, turinčiais plieninius korpusus, tačiau kartas nuo karto pasirodymo metu griebiasi ir kitų instrumentų – perkusijos, bosinės gitaros, tamburinų ar kitų ritminių instrumentų, taip pat nevengia panaudoti plaktukų, pjūklų ir kitų buities apyvokos reikmenų.

„Drum Ecstasy“ susikūrė 1993 metais Minske. Dažniausiai grupė koncertuoja alternatyviniuose ar šokių muzikos klubuose bei gyvos muzikos fesivaliuose. Muzikantai yra mėgstami gimtojoje šalyje, dažni svečiai Vokietijoje, Olandijoje, Danijoje, Lenkijoje, Rusijoje ar Ukrainoje. Grupė kelis kartus lankėsi ir Lietuvoje. Bene didžiausias jų pasirodymas mūsų šalyje prieš kelerius metus įvyko festivalyje „Be2gether“.

Grupės muzika taip pat skambjo filmų „Dienos sargyba“ („Дневной дозор “), „Nakties sargyba“ („Ночной дозор“), „Pats geriausias filmas“ („Самый лучшый фильм“), „Krevetės bučinys“ („Поцелуй криветки“)”, bei serialo „Vyrai neverkia“ („Men Don’t Cry“) garso takeliuose.

 Grupės nariai:
Philippe Tschmyr
Aliaksandr “Rizhiy” Krautsou
Aliaksandr Haroh Dmitriy Kharitonovich

Diskografija:

Odds And Ends, 1997// Songs , 2001// Drums Only, 2004// H.D.M., 2005// Play Loud, 2012

Oficiali „Drum Ecstasy“ svatainė: http://www.drumecstasy.com

By |August 1st, 2012|Comments Off on Drum Esctasy (BY)

Share This Story, Choose Your Platform!

About the Author: