Colours of Bubbles

Colours of Bubbles kilę iš Šiaulių, miesto, dažnai vadinamo lietuviškuoju Mančesteriu, „Colours of Bubbles” savo klausytojams dovanoja modernių indie roko garsų sintezę.

Savo diskografijoje grupė turi du pilnus albumus („Inspired by a True Story“ (2014) ir „She is the Darkness“ (2016) ir vieną minialbumą „Today I Am Feeling Better Than Ever“) ir yra sugrojusi arti 300 koncertų įvairiuose Europos kampeliuose, pasirodė pagrindiniuose Europos roko, indie muzikos festivaliuose, o 2016-ųjų pabaigoje sugrojo vieną masiškiausių koncertų savo karjeroje „R kubu“ Vilniaus „Siemens“ arenoje, kurio klausėsi daugiau nei 2000 žmonių.

2011-2012 metais pelnę Šiaulių apskrities ir alternatyvius T.Ė.T.Ė. muzikos apdovanojimus 2015 metais „Colours of Bubbles“ sulaukė vieno didžiausių kūrybos pripažinimų laimėdami M.A.M.A metų roko grupės apdovanojimą.

2016 metų pavasarį grupė surengė albumui „She Is the Darkness“ pristatyti skirtą koncertų turą, kurį pradėjo Panevėžio pataisos namuose. Sulaukęs vien geriausių muzikos kritikų ir fanų atsiliepimų, albumas patvirtino, jog „Colours of Bubbles“ pradėjo naują grupės etapą, kuriame – kažkas kitokio ir naujo, žavinčio ir su daugybe paslėptų istorijų.

2016-ųjų pabaigoje geriausius abiejų albumų („Inspired by a True Story” (2014) ir „She is the Darkness” (2016)) kūrinius sudėjo į paveikslinę vinilo plokštelę, pavadintą, kaip ir grupė, „Colours of Bubbles“.

Grupės daina „Truth or Dare“ tapo Lietuvos nacionalinės futbolo rinktinės atranko ciklo į 2018 metų pasaulio futbolo čempionatą himnu. 2017 metų vasarą šią dainą „coloursai“ įrašė naujai kartu su Marijonu Mikutavičiumi ir nufilmavo vaizdo klipą, kuriame galima išvysti žinomus Lietuvos rinktinių žaidėjus.

Už savo pasirodymą su daina „Wall of Death“ Poznanėje projekte „BalconyTV“ grupė buvo atrinkta į šio kanalo apdovanojimus, kuriuose laimėjo žiūrovų prizą (Peoples Choice BalconyTV Music Video Award).

2017 m. lapkritį grupė savo kūryba pristatė nauju projektu „Untold Story“, kurio koncertuose geriausias abiejų grupės albumų dainas atliko pritariant Šv. Kristoforo kameriniam orkestrui, vadovaujamam dirigento Modesto Barkausko. Projektas susilaukė didelio dėmesio – surengti du koncertai Vilniuje ir vienas Šiauliuose buvo išparduoti. Vieną koncertų, Vilniaus Šv. Kotrynos bažnyčioje filmavo ir transliavo LRT, taip pat, CD, vinilo plokštelės ir skaitmeniniu pavidalu išleistas „Colours of Bubbles“ ir Šv. Kristoforo kamerinio orkestro koncertinis albumas „Untold Story“.

Diskografija:
Today I Am Feeling Better Than Ever EP, 2010 // Inspired by a True Story, 2014 // She Is the Darkness, 2016 // Untold Story, 2017

Oficiali grupės svetainė:
http://www.coloursofbubbles.com/

By |September 7th, 2012|Comments Off on Colours of Bubbles

Share This Story, Choose Your Platform!

About the Author: