A. M. Castelli (IT)

Anna Maria Castelli – unikalaus balso savininkė, savo karjerą pradėjusi „Montreux Jazz“ festivalyje Šveicarijoje, pasiekusi tarptautinį pripažinimą. Ji yra pelniusi ne vieną tarptautinį geriausios atlikėjos apdovanojimą, atlieka pagrindinius vaidmenis įvairiuose garsiuose miuzikluose. Jos unikalaus skambesio muzikoje pinasi džiazo, svingo, bossanovos, folk, post-roko, elektroninės ir kiti stiliai.

Dainininkė yra koncertavusi daugelyje pasaulio šalių – neskaitant didžiųjų scenų tokiose šalyse kaip Italija, Šveicarija, Turkija, Rusija, Suomija, Belgija, Kroatija, Slovėnija, jai tenka koncertuoti ir netradicinėse vietose kaip Maltos sostinėje Valetoje ar sudalyvauti tokiame egzotiškame renginyje kaip džiazo festivalis Etiopijos sostinėje Adis Abeboje.

2004-aisiais Vilniaus Rotušėje Anna Maria Castelli dainavo pritariant garsiam lietuvių pianistui Povilui Jaraminui, o 2006 metais Vilniaus Kongresų rūmuose ji atliko garsiausių italijos kompozitorių – Paolo Conte, Luigi Tenco, Fabrizio De André, Gino Paoli – kūrinius.

2009 metais Lietuvoje  išleistas albumas „(R)esistere“. Pirmasis, 2008 metų rugsėjo mėnesį pasirodęs švelnaus skambesio singlas „Fa-Si“ buvo greitai pastebėtas ir pamėgstas tiek nekomercinę muziką grojančių radijo stočių, tiek geros muzikos melomanų.

„Innvechia con me” tapo antruoju albumo „(R)esistere“ singlu. Šis kūrinys buvo įrašytas „Benka Studio“ Peskaroje, Italijoje. Toje pačioje studijoje savo kūrinius įrašinėja ir garsi italų atlikėja Violante Placido, legendinio italų aktoriaus Michele Placido (komisaro Cattani iš TV filmų „Aštuonkojis“) duktė.

My Space:
www.myspace.com/annamariacastelli

By |May 9th, 2012|Comments Off on A. M. Castelli (IT)

Share This Story, Choose Your Platform!

About the Author: