Rugpjūčio 10 dieną Vilniuje – ypatingas koncertas, skirtas grupių „Antis“ ir „Kandis“ vokalisto Algirdo Kaušpėdo septyniasdešimtmečiui! Šiuose koncertuose Algirdo Kaušpėdo ir Viktoro Diawaros kūrybinis duetas „KAnDIs“ pristatys šią vasarą pasirodysiantį antrąjį grupės albumą „ANTIS kaip KAnDIs“.

Koncertuose skambės ne tik geriausios „KAnDIes“ dainos, bet ir naujai atgimę legendiniai „Anties“ kūriniai, o kartu su grupe „KAnDIs“ – Algirdu Kaušpėdu, Viktoru Diawara ir būgnininku Vyčiu Vainilaičiu – šventiniame koncerte ant scenos kartu lips ypatingi svečiai – „Anties“ ir „KAnDIes“ bičiuliai, kolegos muzikantai ir atlikėjai.

„Mudu su Viktoru Diawara, mano neeilinio gimtadienio proga, išdrįsome naujai interpretuoti „Anties“ dainas ir pavadinome būsimą albumą „ANTIS kaip KAnDIs“. Viktoro talentas – išgirsti tai, ko negirdi kiti, mane stulbina“, – sako Algirdas Kaušpėdas. „Tai atsitiko ir su „Anties“ dainomis – jis jas išgirdo visiškai naujai: originaliai, džiaugsmingai ir įtikinamai. Artėjantis koncertas skirtas visiems, kurie savo gyvenimą nors truputį asocijuoja su „Antimi“.

„KAnDIs“ jau išleido du singlus iš būsimo albumo – klausytojams pristatyti naujai atgimę legendiniai kūriniai „Kažkas atsitiko“ ir „Pokštas“. Artėjančiame koncerte žiūrovų laukia dar daugiau kultinių „Anties“ dainų, tarp jų „ Alio, alio“, „Zombiai“, „Klasėj mane kalbina“, „Alyvos“, bei specialiai šiam koncertui ruošiamos „Anties“ dainos, kurios nepateks į albumą „ANTIS“ kaip KAnDIs“.

Žinoma, koncerte skambės ir mėgstamiausi „KAnDIes“ kūriniai iš pirmojo albumo „Už poliarinio rato“ – „Moteris“, „Vėjas“, „Tavęs nėra“, „Už poliarinio rato“. Klausytojai laukia muzikinės staigmenos ir šventiniam koncertui skirti duetai su puikiai pažįstamais Lietuvos muzikos scenos atstovais.

Algirdo Kaušpėdo septyniasdešimtmečiui skirtas šventinis koncertas, kuriame skambės geriausios grupių „Antis“ ir „KAnDIs“ dainos, įvyks rugpjūčio 10 dieną Vilniaus „Vasaros terasoje“.

location_on Vasaros terasa

Vilnius, Vilniaus g.39

Organizatorius

Metų pramogos, VšĮ

phone_iphone +37069668992

mail info@shownet.lt

location_on Vytenio g. 46 Vilnius, Lietuva

Kiti renginiai
Antikvariniai Kašpirovskio dantys
2024.02.17 19:00
Palangos koncertų salė, Palanga
GRANDSON: I LOVE YOU, I'M TRYING TOUR
2023.10.18 19:30
Kablys + Kultūra, Vilnius
Antikvariniai Kašpirovskio dantys
2023.12.02 19:00
Kauno Žalgirio arena, Kaunas