customized essayscustomized essays

„Žirafa“ tapo oficialiu Kauno Europos kultūros sostinės himnu » M.P.3 Muzikos Agentūra
Img

?Never been a better time than right now.?
(Red Hot Chili Peppers, ?Give It Away?)

„Žirafa“ tapo oficialiu Kauno Europos kultūros sostinės himnu

Kaunas tikrai nestokoja gero humoro jausmo ir oficialiu Kaunas 2022 metų Europos kultūros sostinė himnu pasirinko „Antikvarinių Kašpirovskio dantų“ dainą „Apie tai, kaip žirafa užmynė kaunietį Antaną“. ????

Daugiau →

M.A.M.A.-mia, mes kažką laimėjom!

AGATA klausomiausia portalo „Pakartok.lt“ metų daina – „Be atšvaitų“ („Lemon Joy“)

20170127_213915

Daugiau →

Kas prie roko – į Maroką! (papildyta)

Kaip agentūra, dirbanti su roko (ir poproko, ir indie roko) atlikėjais, neradome geresnės vietos pailsėti, už… Maroką! Ir šiaip, mėgstam visas kelionės kryptis, kurios prasideda raide „M“ :) O šios kelionės tikslas – pailsinti galvas, įmerkti kojas į vandenyną, gauti saulės, spalvų, kvapų, vitaminų ir atgal į 2017-tus. Ai, ir dar labai svarbu – no computers!
20170107_140057

Daugiau →

Kas prie roko – į Maroką! (papildyta)

Kaip agentūra, dirbanti su roko (ir poproko, ir indie roko) atlikėjais, neradome geresnės vietos pailsėti, už… Maroką! Ir šiaip, mėgstam visas kelionės kryptis, kurios prasideda raide „M“ :) O šios kelionės tikslas – pailsinti galvas, įmerkti kojas į vandenyną, gauti saulės, spalvų, kvapų, vitaminų ir atgal į 2017-tus. Ai, ir dar labai svarbu – no computers!
20170107_140057

Daugiau →

Autoreply

Sveiki! Išvykom visu ofisu,  el. pašto netikrinam, atgal į darbus — sausio 12 d. Skubiu atveju pasiekiami telefonu. Būkite kantrūs, tai jums sugrįš su kaupu:)
Hi! We are on annual leave till 12th of January. To make things worse we’re not checking emails, in extra case you can reach us by phone. Please be patient, it will pay off:)
20170106_114321

Buvo užsukęs Kalėdų senelis… (papildyta, t.y. išpakuota)

Kažkas trapaus… Nepakuojam… Mokomės kantrybės… Laukiam, kol iš kelionių grįš Laura…

20161228_125737
Daugiau →

Lost & found!

Radom ir parsivežėm kai ką nuostabaus! Jausmai sukilę. Šiaip ar taip, lietuviškos popmuzikos istorijos dalis.

jurga_aukso-pieva2jurga_instrukcija

Daugiau →

Atvirukas nuo Juodosios jūros!

M.P.3 kartu su „Antikvariniais Kašpirovskio dantimis“ siunčia visiems linkėjimus iš Černomorsko! Net nežinojome, kad tarp savo atlikėjų turime džiazo grupę – vos po trijų valandų nuo šios nuotraukos įvyko puikusis „Antikvarinių Kašpirovskio dantų“ koncertas festivalyje „Koktebel Jazz“:)

20160828_122611

S̷e̷n̷i̷s̷ir jūra…

M.P.3 ir jūra! „Kaip norėčiau dabar būti prie jūros“, — vieną rugpjūčio ketvirtadienio pavakarę ofise pasakė Laura. „Tai važiuojam“, — iškart sureagavo Deimantė. „Aš galiu!“, — atsiliepė Vaidas.

Daugiau →

S̷e̷n̷i̷s̷ir jūra…

M.P.3 ir jūra! „Kaip norėčiau dabar būti prie jūros“, — vieną rugpjūčio ketvirtadienio pavakarę ofise pasakė Laura. „Tai važiuojam“, — iškart sureagavo Deimantė. „Aš galiu!“, — atsiliepė Vaidas.

Daugiau →

„Biplanų“ neoficialus „Rio 2016“ himnas

Ačiū, TeamLT už olimpiadą! Jūs buvote kieti! Ačiū Donata Vištartaitė, Milda Valčiukaitė, Saulius Ritteris, Mindaugas Griškonis, Aurimas Didžbalis, Edvinas Ramanauskas ir Aurimas Lankas, ačiū visiems irkluotojams, plaukikams, krepšininkams, lengvaatlečiams, dviratininkams, boksininkams, buriuotojams, kovos menų sportininkams ir visai delegacijai už suteiktas emocijas. Čia „Biplan“ neoficialus olimpinis himnas prisiminti „Rio 2016“. Valio, bičiuliai! Filmavo: Liudas Zakarevičius. Montavo: Augustas Verbus. Šią dainą galima rasti „Biplan“ albume „Chuligans“ (2005 m.).

Brainstormas kaime

Strateguojamės einamuosius darbus ir 2017 metus. O kur geriau tai padaryti, jei ne pabėgus nuo miesto šurmulio!

20160810_195926

Lauktuvės iš Ukrainos

Vaidas nugriebė savaitę atostogų Ukrainoje ir parvežė į ofisą lauktuvių!

20160329_102512_lauktuves

2016.03.04
Švenčiam

14!

Šiemet mums 14! Taip, per darbus spėjom paminėti gimtadienį ir pavakaroti kartu! :)

20160302_221439

Knygų mugės muzika

Jau antrus metus Vilniaus knygų mugėje veikia muzikos salė. Tai puikus būdas visiems leidėjams ir muzikantams susiburti ir paskleisti publikai daug geros muzikos. Šiemet M.P.3 stendas išsiskyrė Prezidentės Dalios Grybauskaitės apsilankymu. Dalinamės keliomis akimirkomis :)

20160225_120443(0) Daugiau →

2016.01.08
Mes klausomės

2015 m. Top 5

Pasibaigus metams, žvilgsnis atgal, ko klausėmės patys. Deimantės, Lauros, Margirio, Vaido, Živilės penketukai!

Daugiau →

Po metų darbų

Ilsėjomės po turo „Biplan 20!“. Muzikantai į Vilnių, o mes — į Palangą. Susikaupėm naujiems metams ir naujiems darbams! Sveikiname jus su Naujaisiais, linkime gerų gerų ir sėkmingų sėkmingų! Susitiksim koncertuose :)20151221_221800 Daugiau →

„Biplan 20!“ finalinis koncertas

Gruodžio 20 dieną Klaipėdos koncertų salėje nuskambėjo paskutinis „Biplan 20!“ turo koncertas. Ačiū visai komandai!

www.zygintas.com

Daugiau →

Susipažinkite – Deimantė!

2015 metų rugsėjo 7 diena tapo ta diena, kai mūsų kolektyvas pasipildė nauju nariu – Deimante! Sveikinam, džiaugiamės ir tikimės nuveikti dar daugiau, dar geriau ir dar didesnių… :)

deim

Darbingas savaitgalis

work
Na, tokio savaitgalio M.P.3‘ims nebuvo per visus 13 metų:

Daugiau →

Atsinaujinome!

Neseniai atšventę 13-ąjį gimtadienį nusprendėme atsnaujinti. Nuo šiol mus atpažinsite iš šio logotipo! Ačiū Augustinui Paukštei. :)

logo_color_cmyk

2015.02.27
Švenčiam

M.P.13!

 

mp13

Velniškai pradėjome 13-uosius M.P.3 gyvavimo metus! Daugiau →

Vaido „Anties“ Top 10

Tai buvo ne Arklio metai! Mums 2014-ieji buvo „Anties“ metai :) Prasidėję sausį dviem M.A.M.A. apdovanojimais (už metų roką/alternatyvą ir už nuopelnus lietuviškai muzikai), šie metai tapo didžiausio mūsų koncertinio projekto – „Anties“ trisdešimtmečio turo per arenas metais.

Daugiau →

Auksas ir platina kolegėms!

laura ir zivile
Nors metų pabaigoje (ačiū „Anties“ jubiliejiniam turui!) darbų turim iki kaklo, visgi prieš šventes ištrūkom visu ofisu į kalėdinę vakarienę. Tuo pačiu buvo puiki proga apdovanoti dvi koleges už ilgą, gerą darbą agentūroje.
Daugiau →

Another Brick in the Wall!

albumai ant sienos

Gruodžio pradžioje apdovanojant perkamiausius 2009-2014 metų lietuviškus albumus trys auksinio albumo apdovanojimai atiteko M.P.3 išleistiems albumams – Jurgos (išleistas 2009 m.), Donato Montvydo (2012 m.) ir „Anties“ (2013 m.). Kabinomės tris auksines plytas ant ofiso sienos! Štai kaip dabar atrodo :)
Daugiau →

„Biplan“ manija

20141119_15min_biplan

Šiandien mūsų džiaugsmui 15min.lt apėmė „Biplan“ manija. Tuo pačiu prisiminėm ir lapkričio Delfi.lt vaizdelį… :) Daugiau →

Braškių sezono pradžia

Pirmoji vasaros savaitė pasižymėjo ne tik smagiais darbais, bet ir skaniomis bei kvapniomis braškėmis! Mmmm… Užuodžiat?:) Skanaus visiems!

Zombiai ir riedės, ir dundės!

Vau, pagaliau paskelbėm vieną didžiausių projektų per agentūros istoriją! Daugiau →

Warm Up! with Lithuania @ TMW 2014

Negalime nepasidžiaugti, jog lietuviai šiemet šturmuoja didžiausią ir reikšmingiausią šiaurės ir Baltijos šalių festivalį, kurio net pristatinėti nereikia, „Tallinn Music Week“. Per penkis pastaruosius metus iš Lietuvos šiame festivalyje pasirodė iš viso 11 atlikėjų, o štai šiemet jų vien programoje net 12! Ta proga nesusilaikėme is startavome su lietuviškos muzikos pristatymo renginiu „Warm Up! with Lithuania“, o tuo pačiu dar ir Martyną porai kūrinių pasikvietėme! Mes jau nekantraujame ir laukiame, o kaip viskas įvyks, sekite M.P.3… :) Daugiau →

12 M.P.3 muzikos metų

Šiandien, 2014-ųjų vasario 27 d., sukanka lygiai 12 metų, kaip mes mylime muziką ir dirbame dėl jos! :)

Apsisuko visas ratas, o mes ta proga dalinamės 12 ryškių mūsų leidybos darbų. Siūlome atkreipti dėmesį ir į M.P.3 logotipų evoliuciją. :)

Pirmuoju mūsų išleistu albumu tapo Andriaus Mamontovo „O, meile!“ (2002 m.). Valio! :)

Daugiau →

2014.01.20
Kelionės, Švenčiam

Reikalai Belgijoje

Kokie mums buvo praėję metai, jau rašėme anksčiau, o dabar brūkštelsim, kaip po jų bandėme nusiraminti ne kur kitur, o Belgijoje! Tikros Kalėdos būna ne gruodžio 25 d., o tada, kai jautiesi kaip per Kalėdas. Taip mes jautėmės sausio 18-21 d. šiltą belgišką savaitgalį, kai temperatūros skirtumas tarp viešnagės vietos ir gimtinės siekė 20 lapsnių. :) Daugiau →

Praėjusių metų apžvalga pagal M.P.3

Visi tikimės, kad nauji metai bus geresni, linksmesni, turtingesni ir dar visokie -esni… Tačiau kaip tą sužinoti, nepalyginus su praėjusiais? :) Todėl kiekvienas iš mūsų apžvelgėm, kaip su mumis 12 mėnesių žaidė gyvatė… :) Daugiau →

2013.05.08
Taip mes dirbam

Pietų pertrauka

Šian buvo pirmoji M.P.3 pietų pertrauka kartu po Vaido ir Živilės atostogų. O gal net pirmoji pietų pertrauka po „smagios“ darbo savaitės Laurai… :) Kadangi saulė jau lepina ne tik Australijoje ir Sicilijoje, sakurų parkas mums atstojo geriausią lauko restoraną…:)

Daugiau →

Šventinis pavasaris

Vėluojantis, bet pagaliau atėjęs pavasaris mus pasitiko su švenčių ir sukakčių gausa!

Ofisas, kuriam balandžio 15 d. sukako vieneri, „Biplan“ vaizdo klipo „Poslednij den na lune“ proga pirmą kartą sulaukė tiek svečių! :)

Daugiau →

2013.01.28
Švenčiam

Naujuosius M.P.3 metus pasitinkant!

Live from M.P.3 office! Taip sakant, kol pagal kinų kalendorių neatėjo nauji metai, proga pakelti šampano:)

2013.01.17
Kelionės

Kurortas

Ofise turim tokį bukletą! Jei norėsite ką iškomandiruoti į ten, kreipkitės – pasirodo, keliaut visai netoli:)

Daugiau →

Liko 10 dienų…

Beorganizuodami paskutinį koncertą Žemėje, t.y. „Pasaulio pabaigos maršą“ nejučia ir patys suabejojome, ar tik gruodžio 21-ąją neateis pasaulio pabaiga? Ir kaip nenusigąsi, kai net kelyje matai tokius ženklus…?!

Detektyvai Jūsų šventei!

Tai štai, mūsų detektyvinius vaidmenų žaidimus kartu su kitomis savo pramogomis artėjančioms šventėms rekomenduoja „Linksmadieniai“. Apsilankykite jų svetainėje ir neliksite be idėjų vakarėliui. :)

O mūsų detektyviniai vaidmenų žaidimai bus kaip tik puiki pramoga norint sutikti šventes originaliai ir kūrybingai su draugais/kolegomis! Išbandėm ir patys, ir įvairūs muzikantai, ir net Kauno policijos komisarai. Verta! Daugiau →

Lyapis Trubetskoy ataka Vilniuje

Dižiuojamės didžiausiu šių metų projektu – Lyapis Trubetskoy „Rabkor“ turo koncertu Vilniuje!

O kaip viskas atrodė iš vidaus, galima pamatyti čia.

Pas „Žilvą“


Restoranas „Žilva“

Už akių vis užkliūvant vienos kavinės ofiso kaiminystėje pavadinimui „Žilva“, konceptualiai atitinkančiam mūsų vardus: Živilė, Laura, Vaidas, galiausiai ištaikėme progą čia užsukti pietums. Daugiau →

2012.10.17
Švenčiam

Su boso diena!

Kadangi nepraleidžiam nei vienos rimtos progos, būtiniausiai paminėjome ir tarptautinę boso dieną. Rytas prasidėjo nekaltai nuo kvepiančių keksiukų, o į darbų pabaigą vos spėjus atsitraukti nuo kompiuterių ant stalo atsirado ir, dar iš „Coldplay“ koncerto Varšuvoje atkeliavęs, „Krupnikas“ bei picos… :) Daugiau →

2012.09.26
Kelionės, Koncertai

Bilietas už milijoną

Vieną gražų rudens vakarą išsiruošėme į mamasitos Jennifer Lopez koncertą pamėgtame ir dažnai lankomame Minske. Mūsų gausiai kompanijai pritrūkus vieno bilietuko, teko ji nusipirkti. Kasose paklausus kainos, gavome atsakymą – skaičiuką su šešiais nuliais… Ne eilinis jausmas rankose laikyti bilietą į  koncertą už milijoną! :)

Daugiau →

M.P.3 diena

Kiekviena diena kalendoriuje yra kažkuo šventinė: yra mokytojų, žinių, Žemės, interneto dienoraščių, fotografijos, net kairiarankių, galų gale tarptautinė orgazmo diena ir daugelis kitų :) Būna, kad daug dalykų sukrenta į vieną dieną. Tokios dienos – ypatingos ir įstringa ilgam! Šiandien, rugpjūčio 31-ąją, turbūt galima pavadinti M.P.3 diena. Štai kokia ji:

Daugiau →

2012.08.24
Švenčiam

Mylėk save ir nesvarbu, koks tavo sutuoktinis!

Liepos pradžioje mūsų finansininkė iškrėtė staigmeną – suplanavo savo vestuves! Suplanavo tai dienai, kai dvi mūsų grupės koncertavo pajūryje. Ji to ir tikėjosi. Kad viskas taip ir praeis. Nepastebėtai.

Bet mes ne tokie! Rugpjūtį tai vienas kolega atostogavo, tai kitas, bet pagaliau visi Vilniuje. Susirinkom išgerti kokteilių ir tą progą pasveikinti mūsų Irutės -ienės, pasakyti, jog jau įpratome, kad ant mūsų sąskaitų-faktūrų rašoma nauja pavardė. Įteikėme ir dovaną (nuotrauka žemiau) – turėtų praversti. Suraitėme mandrą, tokiai progai tinkamą dedikaciją, kad ir po daugelio metų būtų malonu atsiversti.

Ir svarbiausia, Irute, mes žinome, kas bus mūsų sekančio vaizdo klipo režisierius! :)

Didžiuojamės savo olimpine rinktine!

Ar pastebėjote, kad olimpiniuose žieduose 60% sudaro Lietuvos vėliavos spalvos?!

Didelė padėka mūsų olimpinei rinktinei už du auksus, sidabrą, dvi bronzas, už daug atliktų žygdarbių, už tai, kad visi kovojo ir suteikė daug puikių emocijų :) Pati geriausia olimpiada!

It’s a Wrap!

Štai kokie gražūs ir laimingi atrodėme 3 val. nakties, po paskutinio dvi pamainas po 17 val. trukusio naujo „Biplan“ klipo „+/-“ filmavimo… :) Ačiū pačiai šauniausiai komandai! O dabar laukiam rezultato. :)

2012.07.29
Koncertai

RHCP I’m With You Tour Kaunas

Savaitgalį buvome Kaune pažindintis su tautiečiu Antanu Kiedžiu. Pažintis patiko! Gal tik norėjosi, kad pats Anthony ką nors užsimintų apie Lietuvą, juk turėjo toookias plačias galimybes visus 14 000 paversti laimingais… Na, bent tiek, kad jis turi gerą spaudos atstovą – Flea :)

Ir iš organizatorių norėjosi daugiau atidumo laikantis arenos/saugumo reikalavimų, nes salė buvo įtartinai per pilna, toks nebe komfortas visiems – bilietą turi, o į salę įeit sudėtinga… Bet atšokinėjom, atidainavom kiek galėjom, kur reikėjo, atklykėm :) Kitą dieną dar skaitėm, kad „red hotus“ gerbėjai iš Vilniaus išlydėjo su „Anties“ kūryba. Tik taip ir nesupratom, mėlynas dangus Antanui, ar ne mėlynas :)

Štai ką tuo klausimu surinko pati „Antis“ – Antis.lt: „(Ne) tau, Antanai, mėlynas dangus“

Daugiau →

2012.07.25
Švenčiam

Kai gimtadienis sutampa su koncertais…

Gera gimtadienį švesti vasarą, kai jis sutampa su festivaliais ir koncertais. Kai kam iš mūsų pasisekė atšvesti jį net du kartus – išankstinį „Tamsta muzika 2012“ su Sam Sparro ir tikrąjį liepos 24 d. per „Biplan“ EP pristatymo koncertą! :) O štai įrodymai:

Daugiau →

2012.07.04
Mes klausomės

Ofise (ir kelionėse) šiuo metu klausomės

Noel Gallagher’s High Flying Birds – „Noel Gallagher’s High Flying Birds“ (puikus, dar nesenas!)

Röyksopp – „The Understanding“ (puikus, nors ir senas)
Serebrianaya svadba – „Laterna Magica“ (šių metų mūsų baltarusiškas atradimas!)
Rasabasa – EP „2.“ (labai mėgstam)
Air – „Le Voyage Dans La Lune“ (iš didelės pagarbos Georges’ui Méliès ir jo kelionei į mėnulį)
Biplan – „Meilė EP“ (ruošiamės išleisti, tuoj ir jūs išgirsit)
Lyapis Trubeckoi – „Rabkor“ (labai rekomenduojam dainą „Bronenosec“)
Smashing Pumpkins – „Oceania“ (senos simpatijos nr.1)
Morten Harket – „Out of My Hands“ (senos simpatijos nr.2)
Krambambulya – „The Best Belarusian Disco“ (vis dar negalim nuo jų atsigauti :) )
Coldplay – „Mylo Xyloto“ (na, gal ne toks jau ir blogas šis albumas)
Keane – „Strangeland“ (nors tikėjomės kiek stipresnio, bet Keane’ai visada gerai!)
+ YouTube/Opener live :)

2012.07.04
Kelionės

Mūsų piknikas Baltarusijoje!

Pirmą liepos dieną Minsko kryptimi (100 km nuo Vilniaus ) vyko baltarusiškas muzikos festivalis „Piknik“, kurį organizavo mūsų draugai. Negalėjome ten neapsilankyti – klausėm muzikos (truputį), žiūrėjom futbolo finalą (visą), gėrėm alų (įvairų), valgėm košę (skanią), šokom (kai kas ir ant supynių suposi), sutikinėjom saulę (ketvirtą ryto) ir mažai miegojom :) Juk vasara! Visi vaizdeliai – fotoalbume… 2012 07 04. Daugiau →

2012.01.06
Švenčiam

Trys karaliai

Šiai metais naujametinis M.P.3 vakarėlis buvo Trys Karaliai! Lankėm tris vietas: filmą „Artistas“, konspiracinę vietą (seną M.P.3 ofisą) ir barą „Būsi trečias“ :)) Buvo gerai! L+I+V aka M.P.3 :)

2012.01.01
Švenčiam

Naujametinis šampanas!

Kas negėrė su mumis šampano, galima sakyti, kad su mumis nedirbo :) Su šventėm!

2011.09.12
Mes klausomės

Tribute to R.E.M.

Apie išsiskyrimą pranešė viena geriausių visų laikų pasaulio grupių R.E.M., kurią tikrai galime pavadinti viena įtakingiausių M.P.3 pasaulėžiūrai ir muzikinėms vertybėms. Čia mūsų ir mūsų draugų pastebėjimai apie legendinę grupę socialiniame tinkle:

Vaidas: R.E.M. for a long time was the beat of my heart :)
R.E.M. – Oh My Heart (Official)
My R.E.M. collection: 21 CDs (albums & singles), 2 DVDs, 1 vinyl, 1 book, 4 t-shirts, 1 bag, 2 concerts (2005 Riga & 2008 Vilnius) and million of good memories:)

Eglė: ufffff… ka padarysi. nothing lasts forever :) dar neseniai pagalvojau, kad reiktu pasidaryti kopija “Automatic for the people”, nes jeigu pamesciau ar subraizyciau, tai butu katastrofa man… :))

Asta: is visko vis tiek labiausiai prisiminsiu REM koncerta su Vaidu ir Losing My Religion per kolaborantu TV. Alelujah

Guna: R.E.M. – thank u for the music….

Laurynas: Viena gera grupė nutarė užrišt visą reikalą, kurį suko 31 metus.
Čia vienas iš jų kūrinėlių, kuris įstrigęs giliau.
R.E.M. – Drive (Video)

Ramūnas: While everyone’s paying their tributes by posting their fav R.E.M. tracks on this sad evening I must say this is the one I can’t get enough of.
R.E.M. – Walk Unafraid (Wiesbaden, Germany 2003)

Olegas: R.E.M. – Imitation Of Life (Official Video)

Žiniasklaidoje:
BBC: Rock legends REM announce split
BBC: REM: The band that defined, then eclipsed college rock
CNN: Talk about the passion: R.E.M. blazed trails
CNN: Fans break up over R.E.M.
Rolling Stone: R.E.M. R.I.P.: Thank You for Running it Into the Ground
Sukurta interneto svetainė: http://thankyourem.com/
Eddie Vedder and Pearl Jam play “It Happened Today” in Calgary (2011 09 21): It Happened Today REM Cover Cgy 92111
Delfi: Skiriasi legendinė roko grupė „R.E.M.“
Lrytas.lt: Skirstosi garsi JAV grupė R.E.M. (nuotraukos)
Delfi (2008): „R.E.M.“ Vilniuje žavėjo neblėstančia energija ir charizma
REM HQ 2011 09 21:

2011.08.04
Švenčiam

Aukščiausias auksinis apdovanojimas Irenai

Jo-hou! Sulaukėm dar vienos auksinės progos :) Šią vasarą suėjo penkeri metai kaip mes pažįstame ir kartu darbuojamės su Irena. Ta proga skridom virš Vilniaus! Nuo Lazdynų iki Saulėtekio ir toliau… Matėm saulėlydį, šalia besileidžiančius lėktuvus, futbolą iš viršaus, užmiesčio miškus, pelkes, stirną, braukėm medžių viršūnes, buvom patekę į debesį (~1.500 m aukštyje),  o nusileidom kažkur ties Bezdonim… Tada oreivių krikštijimo apeigos ir į Skybar’ą! Skrisdami nepamiršom mūsų finansininkei įteikti ir auksinį apdovanojimą už penkerius auksinius metus :) Tai – jau antras toks mūsų firmoje! Ir turbūt aukščiausiai įteiktas Lietuvos istorijoje auksinis apdovanojimas (aukščiau nei televizijos bokšto adata)! Ačiū pilotui už puikius įspūdžius :) O jei norėsit Ireną pasveikinti asmeniškai, kreipkitės Irutė (sic!). Daugiau →

Spalvos

Katalonijos vėliava (Senyera) yra priežastis, kodėl M.P.3 logotipo spalvos yra geltona ir raudona… Ir dar todėl, kad sudėjus geltoną ir raudoną gausime olandišką oranžinę :) Ilgus metus šią vėliavą buvo galima išvysti ir mūsų biure (pagerbiant Kataloniją ir iš ten kilusį vieną garsiausių pasaulyje futbolo klubų FC Barcelona).

Daugiau apie vėliavą:

Katalonija – vienas iš septyniolikos Ispanijos Karalystės regionų ir yra šalies rytinėje dalyje. Šis regionas siekia nepriklausomybės nuo Ispanijos, savo tikslo link eina aistringai ir taikiai. Bene geriausiu šios idėjos ambasadoriumi pasaulyje yra FC Barcelona futbolo klubas, dovanojęs mums daug gerų emocijų. Nuoširdžiai žavimės šio krašto ir šio klubo aistra, filosofija ir vertybėmis :)

2011.01.04
Mes klausomės

Geriausi 2010 m. albumai

Vaido subjektyvia nuomone:

1. Arcade Fire: The Suburbs (2010)
2. Keane: Night Train (2010)
3. OMD: History of Modern (2010)
4. Jurga: Prie žalio vandens (2010)
5. Hurts: Happiness (2010)
6. Röyksopp: Junior (2009)
7. Take That: Progress (2010)
8. Siela: XX (2010)
9. InCulto: Closer Than You Think (2010)
10. Gorillaz: Plastic Beach (2010)
11. Įvairūs atlikėjai: Geram žmogui (2010)
12. Katie Melua: The House (2010)
13. Muse: The Resistance (2009)
14. Chicane: The Best of (2009)
15. a-ha: 25 (2010)
16. Rammstein: Liebe ist für alle da (2009)
17. Editors: In This Light and on This Evening (2009)
18. Scissor Sisters: Night Work (2010)
19. TWNKL: TWNKL (2009)
20. InCulto: Eastern European Funk EP (2010)

2010.11.05
Koncertai

„Anties“ Helovinas

Spalio 29 d. „New York“ klube „Anties“ koncerte šventėme Heloviną. Kol „Anties“ zombiai įtemptai ruošėsi koncertui gamindami kraują ir baisius kostiumus, mes spėjome padaryti keletą kadrų.

 

Daugiau →

2010.09.17
Be kategorijos

Trakų gatvės ypatumai

Trakų gatvė ypatinga. Negana to, kad joje (tokioje mažytėje) įsikūrę: du klubai, picerija, trys kepyklos, keletas restoranų, vaikų darželis, vaistinė, vienuolynas, aktorių agentūra, be abejo mūsiškė muzikos agentūra ir dar daug kas liko neišvardinta, čia kiekvieną dieną gali nutikti kas nors neįprasto! Karta jau esam papuolę į susišaudymą, o štai kokį senovinių automobilių karavaną galėjome stebėti pro savo langą praeitą penktadienį.

Daugiau →

2010.07.16
Be kategorijos

Kaimynų remontas

Be alinančio karščio šią vasarą susidūrėme dar ir su kapitaliniu kaimynų remontu. Patalpa, kurią nuo mūsų skiria tik siena dabar neturi stogo, grindų ir iš vidaus atrodo kaip griuvėsiai. Kartais dirbant atrodo, kad statybininkai įgrius į ofisą kiaurai… Bet pliusas tas, kad į kitame kieme esantį „Skonį ir kvapą“ dabar galima patekti tiesiai iš mūsų kiemo ir nebūtina eiti aplinkui! :)

Daugiau →

2010.06.16
Be kategorijos

Živilės gira

Živilės laiškas Vaidui:

Labas,
Turiu toki special klausima: saldytuvo durelese buvau pasidejus namines
giros pirktines giros butely. Ir jos nei karto neatsigerus, ji dingo.
Dabar tik atsiminiau, nes kazkaip labai operatyviai jos nebeliko, tai
pasidejau ir nemaciau ir nepasigedau iskart. Cia pries ilgaji savaitgali
tai buvo. Gal tu ka zinai kaip cia gavosi?

Vaido pasiaiškinimas:

Ofiso šaldytuve nuolat užsibūna mano daiktai – tenka kai ką išmesti. Neseniai radau butelį giros, kažkada buvau pirkęs. Net nebepamenu kada. Atsukęs kamštelį, supratau, kad jau pagedusi ir išpyliau į kriauklę. Pasirodo buvo namų gamybos. Tai kaip dabar kolegei į akis reiks pažiūrėt? :))

Darbymetis

Štai kaip darbymečiu atrodo buhalterijos stalas:)

„InCulto“ eurovizinis/europinis turas is over!

Laimingos dienos!

2006:
„LT United“ nacionalinis „Eurovizijos“ pusfinalis – vasario 25 d.
„LT United“ nacionalinis „Eurovizijos“ finalas – kovo 4 d.

2010:
„InCulto“ nacionalinis „Eurovizijos“ pusfinalis – vasario 25 d.
„InCulto“ nacionalinis „Eurovizijos“ finalas – kovo 4 d.

Laimingos dienos!!!

 

 

Rekordleiblas

Mūsų įsitikinimu, rekordleiblas be plokštelės (vinilo) ne rekordleibas :) Nuo sausio 18-os esame TIKRAS rekordleiblas! Iššovėm šampaną ta proga ir atidarėm balto vyno. Mūsų pasididžiavimas „Zuikis Pleibojus“ LP – jau rinktiniuose muzikos taškuose: „Muzikos bombose“, „Rūdninkų knygyne“ (Rūdninkų g. 20, Vilniaus senamiestyje), spektakliuose „Zuikis Pleibojus“ Lietuvos rusų dramos teatre ir mūsų kontoroje (8 5 2120810). Klasika sugrįžta: tai – pirmoji nauja vinilinė lietuviška popmuzikos plokštelė per pastaruosius keliolika metų! Bus ir daugiau staigmenų… :)

Apie muzikos industriją…

Su muzikos industrija yra viskas gerai! :) Daugelis dabar pasiduoda masinei nuomonei, kad žmonės neperka muzikos albumų ar mažiau vaikšto į koncertus… O iš tiesų – kol žmonės klausys muzikos, tol bus galimybių, kaip iš šios srities pragyventi ir ją vystyti. Muzikos poreikis žmonėms neabejotinai išliks, nes muzika yra vienas seniausių menų žmonijos istorijoje, menantis dar pirmykštes bendruomenes. Šiuo metu muzikos pasaulyje tiesiog keičiasi prioritetai – mažėjant įrašų svarbai, vis labiau didėja koncertų, gyvos muzikos svarba, todėl ateitis priklauso gerai gyvai koncertuojančioms grupėms. Tokia nuo pat pradžių buvo ir M.P.3 vizija. Galim tik palinkėti visiems muzikalių 2010-ųjų!

Laukiniai Vakarai

Štai kas dėjosi pas mus po ofisu penktadienį baigus darbus:

12

Prieš dvylika metų savo karjerą su muzikiniais renginiais pradėjo Vaidas. Tai buvo laikai, kai kvietimai į spaudos konferenciją dar buvo siunčiami faksu ir tai užtrukdavo nuo valandos iki dviejų… :) Nuotrauka iš Vaido pirmojo koncerto spaudos konferencijos – a.a. Scatmanas Johnas Kauno sporto halėje, 1997 10 30.

2009.09.17
Kelionės

Žiguliukas

Kiekvienas išprotėjęs savaip! Štai Vaidas savaitei pasiskolino žiguliuką :) VAZ 2102, 1978 m. Kaip sako, smegenų prapūtimui… Kai juo važiuoji, neišeina galvoti apie nieką kitą, tik apie važiavimą. Labai pailsina, galima atsikvėpti nuo rūpesčių ir nusiteikti darbams. Tokios tarsi atostogos ant ratų! Ir pasaulis pro langus kitaip atrodo. Keturi bėgiai, jokio vairo stiprintuvo, stabdyti reikia iš anksto, daugiau 90km/h važiuoti nerekomenduota. Sakė, ne tik laisvalaikiu važinėsis, bet ir į kontorą atvažiuos. Na, lauksim pasirodant :)

Daugiau →

2009.08.11
Gaila išmesti

Gal kam poeto?

Gaunam ir tokių pasiūlymų :)

—–
To: mp3@shownet.lt
Subject: Bendradarbiavimo pasiūlymas
Date sent: Tue, 11 Aug 2009 05:43:46 -0700 (PDT)

Sveiki, noriu jums pasiūlyti bendradarbiauti. Šiais visiems sunkiems
laikais ieškau įvairių būdų užsidirbti duonos kąsniui. Prieš
metus atradau savo talentą rašyti dainų tekstus. Ankščiau tai buvo
mano hobis, dabar noriu pabandyti savo mėgiamu užsiėmimu užsidirbti.
Kurti aš išties galiu bet kokio stiliaus dainų tekstus ir man tai
sekasi gan gerai. Esu sukūręs kelis pilnus dainų tekstus, bet kaip
pavizdį pateiksiu kelis trumpus tekstus, kuriuos sukūriau prieš kelias
dienas: “Kokią paną pamačiau, nuo jos grožio apsvaigau. Och norėčiau
ją paimti, tarp kojyčių pasitrinti. Aimanuotų vakare, išprotėtų ji
ryte. Aš esu virukas kietas, toks gražus, platus kaip sliekas, bet
praeina ji pro šalį, ji nežiūri į mane, nors kabinki jai medalį. Oi
sudaužė ji man širdį, taip ir norisi numirti.”
“Aš keliauju per svetimą upę, kaimo jurgiui dovanoju pageltusią
tulpę, jis man siūlo duot į snukį, aš jam siūlau šalia prigulti. Ir
staiga situacija SOS, nebesuvokiu kur aš randuos. Aš esu kitoks, aš
nekaltas jog gimiau ne toks. Suprask ir tu, aš nenoriu tapt pilku, noriu
skrist virš debesų, pasijust dar kart vaiku, noriu mirt tikru
paukščiu. Be jokių ribų, be jokių tabu, sienų keturių, aš tik
noriu būti laisvas, neturėt kitų minčių, būt ryškiausias
tarp žvaigždžių.”
Čia tik lašas jūroj iš visų mano minčių. Norėčiau kurt
tekstus pagal užsakymus. Jei susidomėjote ir norite bendradarbiauti ar
tarpininkauti, mano kontaktinis numeris: 86xx70870 – kreiptis Jxxxxxxx.
Arba el. paštas: jcxxxxxxas@yahoo.com
Šį pasiūlymą išsiunciau kelioms įrašų kompanijoms, tad kaip
sakoma: “kas pirmesnis tas gudresnis”.

Ačiu už dėmesį, su nekantrumu laukiu jūsų
pasiūlymų, Jxxxxxx Čxxxxxxxx.
——

Jei kam įdomu, galėsim nukreipti tiesiogiai! :)

Apie krizę

Iš profesinės pusės žiūrint, krizė yra puikus metas išmanantiems vadybinį darbą. Tai – laikotarpis, kai tikra vadyba daug reiškia. Esant geriems laikams, „menedžeriauti“ ir sulaukti rezultatų gali daug kas, tačiau tik krizės metu išryškėja tikri sugebėjimai

2009.08.04
Švenčiam

Auksinis apdovanojimas (arba laurai Laurai)

Šiais metais turėjom visokių progų. Viena jų – sukako penkeri metai kompanijoje mūsų kolegei Laurai. Sutikim – neeilinis pasiekimas! Jei neskaičiuosim tų ryklių, kurie kompaniją įsteigė du tūkstančiai antrais, tai yra pats didžiausias profesinis stažas M.P.3’juose. Ta proga – oficialus, rimtas ir blizgantis auksinis apdovanojimas nuo kompanijos už penkerius auksinius metus. And the winner is… Laura! Padėkos kalbos tekstą istorija nutyli, bet kelių nuotraukėlių iš įteikimo negalėjom neįdėti :) Dabar lauksim ir kitų nominantų… O platininiai bus už dešimtmetį! :)

 

Michael Jackson (1958-2009)

Šiandien gedulo diena visiems muzikos atlikėjams ir muzikos agentūroms! Galima įvairiai vertinti Michaelo Jacksono gyvenimą, tačiau Jo kaip atlikėjo talento ir sugebėjimų paneigti neįmanoma. Jis buvo gimęs scenai ir atrodė, kad Jis yra amžinas. M.P.3 lenkia galvą prieš popmuzikos karalių!

– M.P.3 –
2009 06 26

Mūsų mėgstamiausi Michaelo Jacksono kūriniai:
Bad,
Beat it,
Billie Jean,
Black or White,
Dirty Diana,
In the Closet,
Give in to Me,
Remeber the Time,
Scream (su Janet Jackson),
Smooth Criminal,
Stranger in Moscow,

They Don’t Care about Us…

2009.04.17
Švenčiam

Balandžio sukaktys

alandžio mėnesį pas mus daug gražių progų :) Pavyzdžiui, pačioje mėnesio pradžioje buvo dveji metai kaip turime Živilę. Vėliau – mėnesio viduryje – penkeri metai kaip dirbame su Laura. O pačioje balandžio pabaigoje gimtadienį švenčia Vaidas. Tai su tuo save kuo nuoširdžiausiai ir sveikinam :) Ir linkim, kad kuo toliau, tuo geriau visiems sektųsi ir šviestų saulė

2009.02.23
Palaikom sportą

Bėgimas!

Ruošiant kino apžvalgas (kiekvieną penktadienį 8.35 @ RC) pasirodo prireikia ir trumpų distancijų sprinterio sugebėjimų :)

Vaido bėgimas „Radiocentre“:
http://www.youtube.com/watch?v=6xqjYETU-Q4

O čia rezultatų lentelė:
http://atsibusk.rc.lt/kategorija/apzerk-vytenio-medi

Pavasarį sakė leis bėgti dar kartą – bus geresnis rezultatas :)

2008.12.31
Švenčiam

– Linksmų Šv. Kalėdų ir laimingų Naujųjų Metų! –

Visiems, kuriuos sutikome ir kuriuos dar sutiksime, visiems, be kurių negalime, visiems, be kurių nebūtų mūsų ir kurių nebūtų be mūsų, visiems, kurie ‘už’ ir kurie ‘prieš’, visiems, kurių dėka einame pirmyn, ir visiems visiems kitiems nuoširdžiausi sveikinimai nuo M.P.3 ir ShowNet :))) Būkite ir toliau tokie bepročiai, kokius mes jus pažįstame :)))