search
search close

Viena perspektyviausių Latvijos grupių ir praėjusių metų atstovai „Eurovizijos“ dainų konkurse – grupė „Sudden Lights“ – sugros pirmuosius solinius koncertus Lietuvoje! Jau kovo 15 dieną „Sudden Lights“ surengs pasirodymą Vilniuje, klube „Paviljonas“.

„Labai džiaugiamės, kad pagaliau koncertuosime pas mūsų artimiausius kaimynus! Lietuvoje su soliniais pasirodymais atvykstame pirmą kartą, todėl klausytojams galėsime pristatyti ypač stiprią programą su jau pažįstamais kūriniais ir mūsų naujomis dainomis“, – sako „Sudden Lights“ nariai.

„Sudden Lights“ – jaunosios kartos latvių grupė, grojanti pop-rock muziką su indie prieskoniais. Grupės kuriamos įsimintos melodijos puikiai išjudina šokiui, o kūrybą išplečia melancholiškos natos ir jaunatviškas gaivališkumas.

Šiandien „Sudden Lights“ – viena populiariausių grupių Latvijoje. 2023-ieji buvo ypač sėkmingi grupei – su daina „Aijā“ laimėjo Latvijos nacionalinę „Eurovizijos“ atranką ir atstovavo savo šalį didžiausioje Europos scenoje. „Sudden Lights“ labai greitai tapo viena klausomiausių grupių muzikos platformose ir mėgavosi didžiuliu gerbėjų dėmesiu, muzikos kritikų įvertinimais bei kvietimais koncertuoti Latvijoje ir užsienyje.

Praėjusiais metais trečiasis grupės albumas „Miljards vasaru“ buvo nominuotas net penkiems Latvijos muzikos apdovanojimams. 2023 metų rugsėjį „Sudden Lights“ taip pat sugrojo didžiulį solinį koncertą Rygos Mežaparks didžiojoje estradoje, o koncerto pagrindu sukurtas filmas buvo išleistas ir pristatytas visuose šalies kino teatruose.

2024-ieji grupei taip pat prasidėjo puikiai. Sausį Latvijos muzikos apdovanojimai „Zelta mikrofons“ paskelbė geriausių 2024 metų atlikėjų ir dainų nominacijas. „Sudden Lights“ nominuoti trijose kategorijose – geriausio koncertinio vaizdo įrašo, labiausiai muzikos platformose klausomos dainos ir mėgstamiausio klausytojų kūrinio nominacijose.

Pernai Palangoje „Sudden Lights“ apšildė kultinę Latvijos grupę „BrainStorm“, o šiais metais muzikantai sugrįžta į Lietuvą su pirmaisiais soliniais koncertais mūsų šalyje. Kovo 15 dieną „Sudden Lights“ koncertuos Vilniuje, klube „Paviljonas“, o kovo 16 dieną – Palangoje, muzikos klube „Vandenis“.

Informacija

Atidaromos durys: 19:00 val.

Koncerto pradžia: 20:00 val.

location_on Paviljonas

Vilnius, Pylimo g.21B

Organizatorius

UAB Metų Partneriai

phone_iphone +37069668992

mail info@shownet.lt

location_on Vytenio g. 46, Vilnius, Lietuva

Kiti renginiai
Populiarus
Antikvariniai Kašpirovskio dantys | Vilnius
2024.07.19 20:00
Vasaros terasa, Vilnius
Populiarus
Lemon Joy | Palanga
2024.07.19 20:30
OLDMAN Palanga, Palanga
Antikvariniai Kašpirovskio dantys | Šventoji
2024.08.01 20:00
Uostas13, Šventoji
Antikvariniai Kašpirovskio dantys | Palanga
2024.08.02 20:30
OLDMAN Palanga, Palanga
Populiarus
Biplan | Palanga
2024.08.10 20:30
OLDMAN Palanga, Palanga
Leidyba