„Be penkių vidurnaktį“ – tai naujausia „Biplan“ daina ir šventinis grupės koncertas Vilniuje. Tradicinis, jau trečius metus vyksiantis kalėdinis „Biplan“ pasirodymas įvyks gruodžio 19 dieną muzikos klube „Tamsta“.

„Per Kalėdas visada susitinkame su draugais!“, – sako „Biplan“ nariai Maksas ir Olegas. „Būtent toks ir mūsų prieššventinis koncertas Vilniuje, tapęs maloniu kalėdiniu ritualu ir turbūt labiausiai laukiamu metų vakaru – kone šeimos rate, kartu su grupės bičiuliais, geriausiais klausytojais, tik kartą metuose skambančiais kūriniais, gerai pažįstamais ir naujais muzikiniais linkėjimais.“

Šiais metais kalėdiniame koncerte „Biplan“ išpakuos ir savo naujausią dainą – kūrinio „Be penkių vidurnaktis“ koncertinė premjera įvyks būtent „Tamstoje“.

Naujausias „Biplan“ singlas jau skamba radijo stotyse, o, artėjant šventiniam koncertui Vilniuje, grupė pristatys ir šiam kūriniui skirtą vaizdo klipą.

Koncerte „Be penkių vidurnaktį“ skambės specialiai parinkti kūriniai, tarp jų – nemirtinga klasika „Kalėdų eglutė“ bei švenčių nuotaiką geriausiai sugavusios „Biplan“ dainos „Kalėdos“ ir „Sveikas sugrįžęs namo“. O šventinę programą papildys svarbiausi „Biplan“ hitai iš visos karjeros – „Kino filmai“, „Amore“, „Ketvirtadienis“, „Labas rytas“, „Sapnų gaudyklė (Hey Ya Ho)“ ir daug kitų ryškiausių ir gražiausių „Biplan“ kūrinių.

Muzikinė įžanga į Kalėdas kartu su „biplanais“ – gruodžio 19 dieną muzikos klube „Tamsta“.


SVARBI INFORMACIJA ĮSIGIJUSIEMS SĖDIMUS BILIETUS, BŪTINAS STALIUKŲ REZERVAVIMAS:
telefonu +37066949342 arba el. paštu club@tamsta.com. Rezervacija nemokama, bus laikoma iki 19:00, vėliau vietos parenkamos atsitiktine tvarka.

location_on TAMSTA muzikos klubas

Vilnius, A. Strazdelio g. 1

Organizatorius

Metų pramogos, VšĮ

phone_iphone +37069668992

mail info@shownet.lt

location_on Vytenio g. 46, Vilnius, Lietuva

Kiti renginiai
Antikvariniai Kašpirovskio dantys
2024.02.17 19:00
Palangos koncertų salė, Palanga
VV – Neon Noir Tour
2024.04.15 20:00
COMPENSA koncertų salė, Vilnius
VV – Neon Noir Tour
2024.04.16 20:00
Palladium Rīga, Rīga
The World of Hans Zimmer - A New Dimension
2024.10.26 20:00
AVIA SOLUTIONS GROUP Arena, Vilnius